Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Problemy...

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 10:02 pm

Sem piste co se vam na guilde neliby, libi, popripade co byste zmenili atd...
Návrat nahoru Goto down
Mahtion

Mahtion


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 11. 08
Age : 38

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:20 pm

Někde jsou vidět podpisy a někde ne,jak je tohle možné? confused
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: ??????   Problemy... Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 7:06 pm

Jak to myslis?
Návrat nahoru Goto down
Mahtion

Mahtion


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 11. 08
Age : 38

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 11:36 pm

Mno to je jedno nech to tak... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: :D Problem...   Problemy... Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 1:03 pm

Opravdu nevim co myslis obrat se na Grow...
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Parta-gilda   Problemy... Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 11:11 pm

Čuss...dneska jak jsme na chatu viděli začíná se nám v gildě trhat parta....nechci prudit ale jen chci říct že je nás tu asi moc a nemyslim že bysme měli brát každýho...vim že do nabírání lidí nemam co kecat ale určitě sis gregy všimnul že hádky jsou čim dál častější.....umíme si poradit s krátkodobýma problémama ale tenhle se nějak vleče a jen se stupňuje....neměli bysme se v gildě napadat a hlavně by se měli trochu respektovat ranky...neni možný aby si lidi furt říkali že chtěj bejt povýšený a nadávat GuM apod....pokud jde člověk do gildy měl by počítat s tím že je jen jeden z mnoha členů a že si nemůže dělat co chce....takový lidi si maj udělat vlastní gildu a tohle mě už fakt sere...ufff...konečně jsem se z toho vykecal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Problemy....   Problemy... Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 5:41 pm

Bouzel je to tak...v tomdhle ams pravdu meli bysme uz trosku zuzit vyber lidi, ktere bereme do Guildy...proto bych navrhl ze bycme vzali do guildy lidi, kteri maji v guilde kamose nebo nakeho pribuzneho...aspon prozatim
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 6:22 pm

Jojo....to je celkem dobrej nápad a já jsem bezvýhradně pro.
Návrat nahoru Goto down
Dagger

Dagger


Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 11. 08
Age : 30
Location : Olomouc

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Souhlasim :D   Problemy... Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 6:39 pm

[quote="Nakasharal_Fabi"]Čuss...dneska jak jsme na chatu viděli začíná se nám v gildě trhat parta....nechci prudit ale jen chci říct že je nás tu asi moc a nemyslim že bysme měli brát každýho...vim že do nabírání lidí nemam co kecat ale určitě sis gregy všimnul že hádky jsou čim dál častější.....umíme si poradit s krátkodobýma problémama ale tenhle se nějak vleče a jen se stupňuje....neměli bysme se v gildě napadat a hlavně by se měli trochu respektovat ranky...neni možný aby si lidi furt říkali že chtěj bejt povýšený a nadávat GuM apod....pokud jde člověk do gildy měl by počítat s tím že je jen jeden z mnoha členů a že si nemůže dělat co chce....takový lidi si maj udělat vlastní gildu a tohle mě už fakt sere...ufff...konečně jsem se z toho vykecal Very Happy

Odpoveď : souhlasim


Naposledy upravil Dagger dne Tue Dec 02, 2008 6:40 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://unlimited-wow.wgz.cz
Mahtion

Mahtion


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 11. 08
Age : 38

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:39 pm

Též souhlasím... Ale je fajné,že v naší gildě je vždycky on-line lidí víc jak 10... Smile Je to fajn
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Problem...   Problemy... Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 10:17 pm

Mahtion, vic jak 10???Very Happy
ehm no...ja tak vidim porad vice jak 20 a 30 no proste BEST sem rad za to a taky ze sem uz zavitalo vice lidi
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: MEGA problem:(...   Problemy... Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 10:22 pm

No jak ste uz mozna mohli slyset od De tak se mi dneska zaavril komp...este ze ho mam v zaruce ...
Doufam ze se to co nejdrive zprovozni a budu moc zase parit...budu muset omezit aby se mi zase neprevaril:D
No a mezitim co budu nedostupny tak prenechavam plnou zodpovednost De a officerum...takze nedelejte bordel deti:D
Na forko a na stranky muzu dorazit z bratra kompu...no a tudis nemuzu realizovat sobotni event coz je mi velice lito..no pokud chcete muzete se domluvit a nak ho realizovat s De nebo officerema zalezi na vas a nebo pockat az na me, no jak cete...
Zatim vam preju prijemne expeni a hodne zdaru mejte se cuss
Unlimited is the BEST!!!Very Happy...todhle sem si nemohl odpustit sorac...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Nermac-Revex

Nermac-Revex


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 03. 12. 08

Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 11:16 am

To se neboj nějak to zvládneme.Hlavně aby jsi mohl zas co nejdřív hrát. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Problemy... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Problemy...   Problemy... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Problemy...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Řešení problémů-
Přejdi na: