Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 omluva v nepritomnosti

Goto down 
+4
Chyta
Keldak
Dol
sklipnik2
8 posters
AutorZpráva
sklipnik2




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 03. 01. 09

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 8:53 am

Ahoj, ted tu nejakou dobu nebudu a ani nedokazi presne rict jak dlouho.
Ve stredu se stehujeme a uz minulý tyden jsem nahlasil UPC zmenu mista a do dnesniho dne mne jeste ani nekontaktovali s terminem montaze. Kdyz jsme tam volal tak mne rekli ze po telefonu to takto nejde a ze se mne technici ozvou s navrhem terminu, ale ze to bude do 30dni. no tak nevim. Od zitra bych teda byl pres 20 dni bez internetu a televize - no tak to je skoro pravek ne?
Ozvu se a pripojim hned jak jen to pujde, tak mne prosim nechte v gilde.
Vsem preji hodne uspechu a hezky prozitych dni a to jak v osobnim zivote, tak i ve WOW.
Last (lastttreti)
Návrat nahoru Goto down
Dol




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 06. 12. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeTue Jan 20, 2009 5:12 pm

Ahoj. Davam na vedomi, ze se na nejakou blize nespecifikovanou dobu odmlci Dyb. Je v nemocnici tak si na chvili od wowka odpocine. Tot vse.
Zdar a silu monkey
Návrat nahoru Goto down
Keldak

Keldak


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 02. 12. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Keldak a Aprilak   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeTue Jan 27, 2009 3:43 pm

Zdravim. Bohuzel se ja ani bratr (Aprilak) urcite do soboty nebjevime online Sad Predelavaji nam net a nejdriv nam to pobezi prave az v sobotu... Me se navic nebezpecne blizi statnice takze do 5.2. bude moje ucast nevalna Sad Tak GL vsem a az se vratim tak vas chci vsechny videt na 70ce Smile cya
Návrat nahoru Goto down
Chyta




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 28. 01. 09

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: nepritomnost od 25.1.-29 (30) 1.   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeWed Jan 28, 2009 8:54 pm

Zdarec tak tri dny tu nebudu duvod:preinstalovavam komp a musim znova sehnat wowko a nake programy objevim sem zas on-line ve ctvrtek nebo v patek What a Face
Návrat nahoru Goto down
Aprilak




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 12. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 7:48 pm

Hoj hoj, bohuzel me se taky ve skole schyluje k soumraku (maturite) a nic nestiham, natoz pak parit wowko. Nerikam tim ze koncim to ne, ale ze se do hry ukazu jenom parkrat. Jesi mi secko klapne tak se naplno vratim, ale ted bohuzel nemuzu. Vsem GL ve hre a at ty 70 jenom pribejvaj v G Smile.

Aprilak
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 7:08 pm

Ach jo lidi....vás chybí.....co je např. s tebou keldak? Takový absence.....už s tim začněte něco dělat nebo nás průběžně informujte jak na tom jste
Návrat nahoru Goto down
Orophin




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 01. 09

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Nepritomnost   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 11:04 pm

Ahoj, chci se za sebe a za brachu Bregolase omluvit - od zitrka 20.2. tu tak tyden-9 dni nebudeme. Mame prazdniny, jedem uzivat snehu santa

Zdravi Oro
Návrat nahoru Goto down
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: SRY   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 10:12 pm

Ahoj,lidi jak uz asi vite odesel sem z guildy, moc se vam omlouvam ale to co rikal Deniels kdyz odchazel je bouzel pravda a to me nejvic stvalo, v guilde je malo 70tek a chtel bych nekdy jit jenom s lidma z guildy KZ ale tahle predstava je u Unlimited nemozna, ahoj a preji vam hodne stesti ve hre i v normalnim zivote a at se zlepsi stav Unlimited se 70tkama AHOJ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 11:10 pm

Díky žes aspoň napsal...je to sice demagogie.Nikdy dost 70tek ani nebude když odchází po jedný.Navíc oba víme že to nebyl jediný důvod tvého odchodu. Ale přeju hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Orophin




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 26. 01. 09

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Odchod   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 10:21 pm

Ahoj lidi,
jak vite byl jsem ted na horach, kde jsem se rozhodl pro odchod z guildy. Potrebuju prochazet dungy (jako je napr KZ), ktere vyzaduji seskupeni, ktere v Unlmtd neni mozne vytvorit a chodit "neguildovne" je nepohodlne. Myslim taky, ze jestli chci mit spickovou postavu (a to chci Smile), tak se musim nekam pridat, aby me to zvedlo. Az budu mit nejlepsi equip, co pujde tak si mozna zalozim vlastni. Nicmene byla Unlimited nejlepsi guilda, co jsem kdy byl a vsem vam moc dekuju za spolupraci. Nic ale nekonci, byl bych rad, kdyby moje nova guilda spolupracovala s Independent a ja budu dale navstevovat toto forum.

Preju vsem peknou hru, hodne levlu, dobry equip a co nejvice goldu.

PS Kdo bude neco potrebovat (potiony, pomoc...), klidne mi ve hre whispnete, jsme prece jednou UNLIMITED a tak to zustane... Very Happy

Zdravi Oro
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitimeSun Mar 01, 2009 2:53 am

Unlimited existují stále jen podotýkám. Ale pokud založíš guildu tak aspoň za independent říkám že se na spolupráci těším Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





omluva v nepritomnosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: omluva v nepritomnosti   omluva v nepritomnosti Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
omluva v nepritomnosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Rychlý závod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Hlavni sekce Unlimited-
Přejdi na: