Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Sprinteři hordy

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Grow
Admin
Grow


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 11. 08
Age : 29

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 3:30 am

Tak další event se jmenuje "sprinteři hordy"..Určitě nevíte proč.Je to jednoduché.Poběží se závod.. Všichni kteří půjdou na event, se rozdělí do 2 skupin podle lvlů...15-29vl a 30- 59..
[/b] začne se v OG a poběží do Crossroads, pak do Camp taurajo pak nazpátek do Crossroads a pak do Sun rock Rethreat.

Cesty jsou docela dlouhé, ale odměny štědré. Sobota, 16:50 pro 15-29lvl v OG, v 17:50 pro 30-59lvl.

Ceny:

1.místo lvl 15-29 - Projdem s vámi jakýkoliv dung co si řeknete 1x, titul sprinter /bude napsán v note/,povýšení na membet/popř. veteran/, enchant zbraně,2x 12slot bag
1.místo lvl 30-59 - Titul sprinter /bude napsát v note/, povýšení na member/popř. veteran/ , enchant zbraně, 2x 12slot bag
2.místo lvl 15-29 - 2x 10slot bag, povýšení na member/veteran, enchant dle vlastního výběru
2.místo lvl 30-59 - 2x 10slot bag, povýšení na member/veteran, enchant dle vlastního výběru
3.místo lvl 15-29 - povýšení na member/veteran...enchant zbraně
3.místo lvl 30-59 - povýšení na member/veteran...enchant zbraně

EVENT SE PŘEKLÁDÁ NA PŘÍŠTÍ TÝDEN, KVŮLI VÝPADKU SERVERU
S pozdravem Grow


Naposledy upravil Grow dne Sat Nov 29, 2008 7:20 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
http://unlimited-wow.wgz.cz/
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 10:50 am

Zdarec...a jde jen o běh nebo se maj cestu killit monster? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mahtion

Mahtion


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 11. 08
Age : 38

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:03 pm

To je bezva nápad...pokud mi bude vyhovovat čas a datum akce,tak se připojuji už teď Razz a co takhle udělat nový event hon na alíky:D ???Mě baví alíkům kopat do jejich andělské ř..i lol!
Návrat nahoru Goto down
Grow
Admin
Grow


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 22. 11. 08
Age : 29

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Po eventu   Sprinteři hordy Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 2:15 pm

Vyhlášení cen je v OG v 18:40, poté půjdeme na ali, ještě nevíme kudy, ale dneska je chceme rozmasakrovat víc jak minule, takže se připravte a chci aby vás bylo co nejvíc.. ;o)
Návrat nahoru Goto down
http://unlimited-wow.wgz.cz/
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Sprinteři Hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeSun Nov 30, 2008 3:16 pm

Ufff....ještě že na příští týden páč jinak to mam taký nejistý Very Happy P.S.nevim jestli jsem pochválil fórum ale je fakt good....
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Event....   Sprinteři hordy Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 9:44 pm

Takze asi ste zaregistrovali ze v sobotu byl ´´mensi´´ rollback...no tudis se nam presouva event na jiny termin udelal bych to v sobotu 6.12.2008, cas se este upresni napisu ho sem co nejdrive....
Event bych trosku pozmenil, vydaly bysme se vsichni do Tanaris kde je skvela bezecka draha a tam daly zavod...rozdelily bys sme se do dvou skupin z kazde skupiny by postoupilo prvnich 5 (nebo podle prihlasenych lidi)...postupujici by bezeli dalsi trat a pak by to bylo 1. 2. 3.
Ceny sem dopisu...diky za strpeni...
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeMon Dec 01, 2008 11:04 pm

Myslim že sobota je good....jen se domluvit na tom času...asi někdy zas kolem 17.00 nebo 18.00 ne?
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Event....   Sprinteři hordy Icon_minitimeTue Dec 02, 2008 5:39 pm

jj taky jsem premyslel o tom zase 17:00-18:00 no uvidime co na to ostatni ste taky pro tenhle cas?
Návrat nahoru Goto down
Mahtion

Mahtion


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 11. 08
Age : 38

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 3:35 pm

Mno já o víkendu nebudu doma,takže já nic:(...Mno co budu pořádat náhodně hony na Aldy... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Nermac-Revex

Nermac-Revex


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 03. 12. 08

Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 6:58 pm

Já se sobotou souhlasím i s časem škoda že nám to minule nevyšlo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sprinteři hordy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sprinteři hordy   Sprinteři hordy Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sprinteři hordy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Eventy-
Přejdi na: