Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 PRAVIDLA GUILDY UNLIMITED - nutno přečíst, neznalost neomlouvá

Goto down 
AutorZpráva
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

PRAVIDLA GUILDY UNLIMITED - nutno přečíst, neznalost neomlouvá Empty
PříspěvekPředmět: PRAVIDLA GUILDY UNLIMITED - nutno přečíst, neznalost neomlouvá   PRAVIDLA GUILDY UNLIMITED - nutno přečíst, neznalost neomlouvá Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 3:51 pm

1.Chovat se slušně a dle pravidel serveru Mystiq
- tzn.žádné vulgarismy (pokud jsou namířeny proti někomu) Wink


2.Žádné nabídky výměny account v guildě
-platí i pokud někomu dáte heslo aby vám expil postavu, pokud vám kdykoliv potom kdokoliv ukradne postavu tak mě s tím neobtěžujte protože se tím absolutně odmítám zabývat

3.V guildě se nežebrá o peníze ani nenabízí cokoliv k prodeji
-výjimkou je situace kdy hráč slušně požádá zda by mu někdo nepůjčil peníze veřejně na Guild chatu, ale pokud se mu napoprvé nikdo neozve tak už NEŽÁDÁ ZNOVU!
-samozřejmě NEEXISTUJE aby někdo obtěžoval ostatní hráče žádáním o peníze whispováním
-a v guildě se prostě neprodává Very Happy

4.Nikdo si sám nezažádá o vyšší rank nebo nenaznačuje
-já vím koho chci mít na vyšších místech a mám tam lidi co si to zaslouží, pokud děláte něco víc pro guildu než ostatní hráči(což samozřejmě neznamená:"Já dávám do guild banky tak mě povyš." Tohle ani nezkoušejte,do GB dává spousta lidí spoustu věcí,to samotné na povýšení na nejvyšší pozice nestačí) tak nebojte, já si toho všimnu Wink tím že si budete nenápadně říkat o rank, tak tím mě tak možná znechutíte a spíš ho nedostanete
- tím chci říct jednoduše, že já vím kdo si povýšení zaslouží, prošel jsem si naší guildou od nováčka a jsem tam déle než většina z vás takže mi prostě věřte Wink

5.Všichni členové naší guildy mají napsané v NOTE profese

6.Každá nepřítomnost delší než 7dní musí být předem omluvena
-tzn. pokud víte že někam pojedete nebo se vám rozbil počítač, tak napište omluvu na naše forum do sekce Nepřítomnost popř.pokud máte tu možnost tak i do NOTE. Kdo bude nepřítomen déle než 7dní bez omluvy bude z guildyy vyhozen.

8.Dodržovat pravidla GB
- viz. sekce Guild Banka

9.Nikdo nebude mít na ignore listě nikoho z guildy
- pokud vás někdo z guildy štve, tak to řešte s GuM,GuM2 nebo s oficírem.

A poslední věc která nemůže být pravidlem ale chtěl bych aby byla dodržována.Jsme jedna guilda takže by bylo fajn aby jste se účastnili eventů a spolupracovali všichni s guildou.Tím myslím, že pokud se někdo zeptá jestli někdo nechce jít dung 50-59,a zrovna je online 7 lidi s 50lvl+,tak bych očekával, že když už nechtějí jít(mají rozdělaný q apod), tak alespoň napíšou, že nejdou.Na co začínám být absolutně alergický je to, že když už se někdo zeptá JMENOVITĚ někoho jestli nepůjde do xx, tak mu ten dotyčný neodpoví.Na to nemusíte být v gildě, pokud nehodláte spolupracovat tak vás v UNLIMITED nechceme.
Návrat nahoru Goto down
 
PRAVIDLA GUILDY UNLIMITED - nutno přečíst, neznalost neomlouvá
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Foto guildy
» Odchod z guildy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Hlavni sekce Unlimited-
Přejdi na: