Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Enchanting

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 10:31 am

Cus guildo
mam takovy navrh. Jelikoz se mi mnozi zadosti o enchanting a ja sam jiz nestiham schanet suroviny na ench nemohla by me guilda trosku zadotovat vecma na disenchant a ja bych byl guildovej enchanter? Penize to neresi protoze se to koupit nikde neda.
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 10:33 am

podotýkám, že jakmile se Mop přihlásí do hry. Půlka lidí z guildy po něm chce enchant. To fakt nejde utáhnout vjedný osobě.
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 10:43 am

tak pulka guildy to neni ale sam to nezvladam. Pri dotaci by byl i lepsi ench.
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 09, 2009 12:03 pm

si mi rikal, ze jich je hodne a vsechno guilda.
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 12:39 am

ok...řekni si přesně jak si to představuješ a nějak to zařídíme....btw prachy nepomůžou?dyť za ně můžeš na aukci nakoupit věci na dis ne?
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 9:28 am

no nakoupit veci na dis na aukci by vychazelo asi dost draho
ja bych mel spise predstavu ze by se veci na dis (staci levne co clovek prodava vendorovi) mohli hazet do GB např. do slotu profese ja (pripadne dalsi enchanteri) bych tam mel neomezenej pristup a ty veci bych dis. Ty dis suroviny budu nechavat v GB aby bylo videt jak jsme na tom a pripadne aby k tomu mel pristup i jinej enchanter.
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeTue Feb 10, 2009 7:06 pm

Hmm...to s tim neomezenym přístepem se mi moc nelíbí....ostatní profese by byli znevvýhodněný a navíc spousta lidí by toho využila.Jako např Shaitan který si nabral věci na dis a potom přešel k jiné guide.Zvednu možnost výběrů všem hráčům v profesích.Jinak ano,věci se tam mohou dávat na dis...ovšem např já teď dlužím ještě goldy zlyroyovi a jsem rád že cokoliv co padne můžu prodat.Jedno řešení by bylo že všechno co leží ladem dlouho v GB např zelené věci pro 50-70 apod by se neprodávali ale dávali do slotu pro profese.....ty by se ale zase kradlo.No zvážím možnost že bys enchanteři měli možnost většího výběru...Ale nejlépe by to řešil další slot myslím...do něj nám ale chybí dost peněz.Popřemýšlím o tom.
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 10:05 am

No o dalším slotu jsem taky přemýšlel. Koilik G je na něj potřeba.
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeWed Feb 11, 2009 10:31 am

Jinak si myslim, ze jsem v guilde uz dost dlouho a nejake vykradani GB nemam za potrebi a ani jsem to nikdy nedelal.
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 10:25 am

Jo, je v guilde o 3 min. déle než já. Vlastně mne k Vám přivedl, takže já se za něj mohu zaručit Smile
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 11:33 am

Havrry ty ale kecas co Mad to nebyly 3 minuty ale dobre 5 minut lol!
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:26 pm

Takovou praci jako mas ty bych chtel mit taky Smile furd sedis na forku. Hele kolik Vam jeste zbejva sehnat na ten slot ?
Návrat nahoru Goto down
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:30 pm

nene na forku nejsem furt, jeste koukam na web s jidelnim listkem a uz se tesim az bude cas obeda Razz

no a na slot je potreba 2k a v GB je 0,8k
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeFri Feb 13, 2009 12:31 pm

no tak kazdej da tolik goldu kolik ma lvl a mam to tam,ne ?
Návrat nahoru Goto down
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Enchant-dotace Mopovi   Enchanting Icon_minitimeSun Feb 15, 2009 9:17 pm

Hele já se žádného posílání goldů Mopovi účastnit nebudu,ptz mam taky enchanting na dost podobnym skillu jako Mop,za chvilku bude asi i vetsi a pomalu zacinam mit na disench vic veci,ale nikdo az na par vyjimek si me o enchantig nepozadal,takze nic posílat nebudu,nezlobte se Cool
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 12:14 am

Ehm..promiň Ginny ale přečti si o co v tomto topicu jde prosím než začneš něco takového psát.Vůbec se nejedná o Mopa ale o vás všechny enchantery.A ty goldy se myslí posílat do GB na další slot Very Happy BTW na druhou stranu i kdyby šlo o to posílat goldy mopovi tak mu pošlu protože jako JEDINÝ dělá enchy celé gildě bez nároku na surky či goldy.Toť asi vše k tomu. Cool
Návrat nahoru Goto down
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 11:16 am

Ginny tak to jsi spatne pochopil, jedna se o slot v guild bance, Mop zadny goldy nechce. Ten by mnel souzit pro vsechny enchatnery. Precti si to vsechno pozorne Smile)
Návrat nahoru Goto down
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 6:31 pm

Sry celý se mi to číst nechtelo Very Happy ale do GB sem uz docela přispěl
Návrat nahoru Goto down
Bumbi




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 11. 08
Age : 29

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 3:54 pm

co se toho neomezenyho vyberu tyka, tak mop muze kdykoliv rict nekomu z vedeni (nejlip bankerum) aby mu to vybrali a pak problem nebude ne?
Návrat nahoru Goto down
http://w910i.wbs.cz
Mopik

Mopik


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 12:09 pm

Tak to si dost dobre nedovedu predstavit.
1 na dis je potreba docela velke mnozstvi veci
2 kdo by ze stavajiciho slotu urcoval co na dis a co ne
3 vize byla takova, ze se udela slot pro ench a tam se budou davat veci na dis
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 1:20 pm

Bohužel musím souhlasit s Mopem. Problém v tom vidím .Když bankéři nejsou schopni vybrat ani jednu věc ze slotu 50-70, nebo dokonce ani odpovědět zda ji vyberou a vybírat to hráčům nakonec musím já, tak opravdu nevím jak budou vyndavat věci na dis. Ovšem na druhou stranu nevím jak zařídit aby vybírat neomezeně mohli pouze enchanteři. Až budou peníze na slot tak to budeme řešit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Enchanting Empty
PříspěvekPředmět: Re: Enchanting   Enchanting Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Enchanting
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Hlavni sekce Unlimited-
Přejdi na: