Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nepřítomnost

Goto down 
+3
Gregy
Nakasharal_Fabi
Bumbi
7 posters
AutorZpráva
Bumbi




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 11. 08
Age : 29

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 1:17 pm

Cuz, minimalne do pondeli nebudu moct hrát... Vyhorel mi zdroj a základní deska v kompu... Ted píšu z mobilu tak jenom abyste me nevyhazovali Smile
Návrat nahoru Goto down
http://w910i.wbs.cz
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re:Bumbi   Nepřítomnost Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 1:53 pm

Oznámim to ingame at ti to napisou do note Wink
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Lol Bumbi...:D   Nepřítomnost Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 10:37 pm

No to neni mozny..Bumbi me se stalo to sami...Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 8:13 pm

Gregy, kdy už konečne budeš mít opravený PC?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: :D..............   Nepřítomnost Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 8:31 pm

Ginny o ja ti chybym co?Very Happy
o doufam ze co nejdrive tak do patku doufam..minulej tyden mi rikaly do 5 dnu!!Sad a uz je to tejden...
Návrat nahoru Goto down
Bumbi




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 11. 08
Age : 29

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeWed Dec 10, 2008 11:44 pm

gregy: jo me to samy... nejdriv jenom vymenily zdroj u me doma ale nic... tak to vzal k sobe ze je v pi.... zakladova deska ale pak volal ze vyhorela graficka karta xD ale kompa uz mam tak je to ok
Návrat nahoru Goto down
http://w910i.wbs.cz
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 7:03 pm

Nechybíš ale bez tebe nejsou eventy a guilda se hodne casto hádáVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Ginny

Ginny


Poèet pøíspìvkù : 19
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeThu Dec 11, 2008 7:04 pm

A navíc bych potřeboval ench. na zbran:D
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: re:Ginny a Gregy   Nepřítomnost Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 12:02 am

eventy můžou bejt i bez gregyho Very Happy ..oni dokonce měli být jenže byli zase problemy se serverem Sad no a že se gilda hádá tak to je celkem pravda gregy...spíš si všichni dovolujou jak sviň páč De jim nic neřekne a oni se nemaj čeho bát...to jsem ještě nežral co si dovoli třeba i novacek Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Gregy
Admin
Gregy


Poèet pøíspìvkù : 32
Join date : 23. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Sakra!!!   Nepřítomnost Icon_minitimeFri Dec 12, 2008 11:19 pm

Me ho este porad neprivezly se zblaznim omg...a ze se guilda hada?Sad lidi zkuste to ak uklidnit a at to veme treba na triko sekacka nebo giorgio kdyz De nezasahuje..prece kdyz tam nejsem tak si nemuze kazdy delat co chce...a Naskaharal napis mi sem pls tve ICQ diky...
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 11:10 am

439 749 504 mé icq Very Happy kdyz oni tam taky nejsou furt a nemyslim jako že De nezasahuje,jen to nechává plynout Smile a z nás veteránů si nic nedelaj Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Keldak

Keldak


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 02. 12. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Neaktivita   Nepřítomnost Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 5:37 pm

Omlouvam se za malou aktivitu v poslednich dnech, moc jsem online nebyl Sad Je tomu na vine pretlak povinnosti do skoly a Jezisek Smile Ale dneskem by se melo tohle horsi obdobi uzavrit a snad se vratim na svuj standard... Btw. diky Naka a Ginny za spravu banky. cya ingame
Návrat nahoru Goto down
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 10:42 pm

No jo keldak....my to zvladame...přeju ti ať se zase mužeš co nejrychleji vratit na svuj standart
Návrat nahoru Goto down
Bumbi




Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 28. 11. 08
Age : 29

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 2:40 pm

Hele chtěl bych Vám všem říct, že teď nebudu hrát tolik... spíš jenom občas nakouknu jak to v guilde vypada... zalozil sem si new char..Palacha a ten mi sedí líp jak ten mág.. takže budu hrát spíš za palacha..kdyžtak se tam jemnuju Teyla Very Happy tak kdybyste neco potrebovali najdete me spis tam...
Návrat nahoru Goto down
http://w910i.wbs.cz
havrry

havrry


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 12. 08

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeFri Jan 09, 2009 10:14 am

Zdravim, omlouvam se za aktivitu v poslednim tydnu, ale nejak se mi nedostava energie hrat po vecerech. Asi s prichodem po 14 dnech do prace jsem nejaky unaveny. Dokonce mne vcera manzelka nutila, abych si sel zahrat coz neni uplne normalni (normalne rve jako kun,ze u toho furt sedim). Zkusm se prez vikend zlepsit.
Návrat nahoru Goto down
ElPresidento

ElPresidento


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 05. 01. 09

Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitimeMon Jan 12, 2009 2:06 pm

taky mi jebe komp od te doby co sme sli maraudon s nakem a spol ... budu off na neurcito

váš ElvenHunter
Návrat nahoru Goto down
http://www.radiogothic.net
Sponsored content





Nepřítomnost Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nepřítomnost   Nepřítomnost Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nepřítomnost
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» omluva v nepritomnosti

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Hlavni sekce Unlimited-
Přejdi na: