Guilda Unlimited
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Guilda Unlimited

Guilda Unlimited is the BEST
 
PříjemGalleryLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrh Eventu PVP

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Nakasharal_Fabi

Nakasharal_Fabi


Poèet pøíspìvkù : 68
Join date : 24. 11. 08

Návrh Eventu PVP Empty
PříspěvekPředmět: Návrh Eventu PVP   Návrh Eventu PVP Icon_minitimeWed Dec 03, 2008 11:38 pm

Tohle je spíš pro vedení ale kouknout se můžete je to jen náčrt....Takže gregy nebo De to je fuck Cool trochu jsem o tom přemýšlel a myslel jsem že bysme se mohli sejít v crossroads a tam to celé spáchat.Bylo by to asi složitější na organizaci ale nějak bysme to zvládli Very Happy
skupiny bych udělal po dvou lvl.třeba 15-17 lvl by hrali spolu apod. vítězové by pak utvořili další samostatnou skupinu a poražení také aby se předešlo nespravedlnosti ohledně rozdílnosti lvl...soupeře v uplně na začátku by se určilo losem nebo domluvou.Potom už samotní kompletní vítězové jednotlivých skupin(poražených a vítězů) by obdrželi jakési ceny...Bylo by to spousta skupin a muselo by se hrát na více stanovištích.Takto ti působí hodně složitě ale je to velice jednoduchý takže pokud budete chtít tak se mi ozvěte buď tady nebo přímo ve hře.Určitě to nějak zvládnem...Samozřejmě až bude mít gregy zase compa lol!
Návrat nahoru Goto down
Slian

Slian


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 19. 12. 08

Návrh Eventu PVP Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrh Eventu PVP   Návrh Eventu PVP Icon_minitimeSat Dec 20, 2008 4:13 pm

návrh na event - co udělat partu přibližně stejných lvl a vždycky projít nějakej ten dung a podle zásluh a prosperity uvnitř by byl ten nejlepší odměnen. a ktomu by ti ostatní i vítěz mohly získat věci co tam spadnou. chápete? jo a bylo by dobrý kdyby tam vždycky někdo z vedení byl a dohlížel na to popřípadě i pomohl kdyby hrozilo nějaký to vyhubení skupiny soutěžících.
Návrat nahoru Goto down
 
Návrh Eventu PVP
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Návrh na event
» Sprinteři hordy
» Rychlý závod

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Guilda Unlimited :: Hlavni sekce Unlimited-
Přejdi na: